Novinky
Nové obrazy od Francise Atanase

  Právě jsme naaranžovali nové obrazy od Francise Atanase.

více
Přednáška o Malawi a Mozambiku

Začátkem února 2016 se v Galerii Impala uskuteční přednáška o Malawi a severním Mozambiku, kde shlédneme fotografie z naší 4500 km dlouhé cesty z října/listopadu 2015.  

více

Jak nakupovat?

Úvod Jak nakupovat?

Jak nakupovat

Do nákupního košíku si vyberte jednotlivé exponáty a vyberte typ platby. E-mailem vám přijde potvrzení a budu vás kontaktovat ohledně způsobu doručení. Zdarma je možno využít osobní odběr ve výdejních místech e-shopu. Zboží mohu rovněž osobně zdarma doručit v kdekoliv na území České republiky.

 

 

 

Tradice od roku 1991 a ochranná známka

Díky unikátnímu know-how (navštívil jsem 50 zemí po celém světě, nakupuji přímo u domorodých umělců) se mohu pochlubit výjimečným servisem. Nakupují u mě významní čeští herci, hudebníci, sportovci a celebrity a získal jsem si tisíce spokojených zákazníků po celém světě jako např. USA, Japonsko, Indie, Německo, Rusko, Ázerbajdžán apod. Samozřejmě jste co nejsrdečněji zváni do mého kamenného obchodu IMPALA ve Františkových Lázních, který má jedinečnou, neopakovatelnou atmosféru. Od roku 2005 má "IMPALA - Dárky z dálky" svou vlastní ochrannou známku.

 

 

Doručení

Můj doručovací servis i komunikace vás potěší. Nebudu vás otravovat žádným poštovným nebo balným. Vy si objednáte, já zajistím zbývající. Mým heslem je nabízet tak výjimečný servis, že zákazník nikdy nepocítí potřebu poohlížet se po jiném dodavateli.

Copyright 2013 - 2023 © www.impala-gallery.com